Přidal/a mfp dne August 07 2011 22:57:50
Čas na registráciu do 2v2 ligy skončil, prihlásilo sa nakoniec len 8 tímov, čo je dosť málo, ale aspoň to pôjde vcelku rýchlo. Systém, pravidlá ďalej v novinke.
Novinka
SYSTÉM

Liga bude rozdelená na základnú časť a playoff. V základnej časti hrá každý s každým, čiže 7 zápasov. Do playoff postupuje prvých 6 tímov. Tímy na 1. a 2. mieste postupujú priamo do semifinále, vo štvrťfinále si zahrajú proti sebe 3. so 6. a 4. s 5. Všetky súboje v playoff sa hrajú na 2 víťazné zápasy.

V základnej časti je potrebné odohrať každý týždeň 2 kolá. V ktoré dni je jedno, záleží to len na vašej dohode.

8.8. - 14.8. 1. a 2. kolo
15.8. - 21.8 3. a 4. kolo
22.8. - 28.8 5. a 6. kolo
29.8 - 31.8 7. kolo

Myslím, že 2 zápasy za týždeň nie sú príliš, tak dúfam, že nebudú žiadne kontumácie. Ak sa nebude dať na niektorý zápas dohodnúť, treba napísať správu na webe,alebo na icq, každý prípad bude posudzovaný individuálne.

PRAVIDLÁ

1. štadión classic, 2x5 minút, v polčase si tímy vymenia strany, kto vytvára room je len na vašej dohode, zápas môžete odohrať celý v jednej miestosti, alebo v polčase vymeniť, je to na vás

2. výsledok zápasu posielajte na mail sk.haxball@gmail.com spolu s replayom so zápasu. Stačí, keď výsledok pošle jeden tím, zrejme to teda bude víťazný tím :). pozor - ak bude chýbať replay tak bude zápas považovaný za stále neodohratý!

3. Tím, ktorý zápas nebude chcieť odohrať, prehrá kontumačne 10:0. Pri druhej kontumácii bude z ligy vyradený a všetky zápasy skontumované s výsledkom 10:0. Takisto odpojenie sa počas zápasu bude potrestané kontumáciou.